homeAktualności → Oddaj głos na Zamek Suski

Oddaj głos na Zamek Suski

Samorząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs, którego założeniem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki którym staje się ona najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Konkurs składa się z kilku etapów. Udział w konkursie jest bezpłatny. Z satysfakcją informujemy, że renesansowy Zamek Suski nazywany nieprzypadkowo Małym Wawelem, który został zgłoszony do konkursu w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” przeszedł do II etapu konkursu tj. głosowania internautów. Dlatego zwracamy się do Państwa – mieszkańców naszego miasta oraz do turystów i wszystkich zwiedzających Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej do oddania głosu na "Mały Wawel". Głosowanie potrwa tylko do dnia 21 września 2021 r. Przy tej okazji bardzo prosimy o zachęcanie do czynnego udziału w konkursie innych osób i rozpowszechnianie tej informacji. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku ! Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony. Oddać swój głos można tylko jeden raz.

Poniżej link do strony, na której można zagłosować:

Konkurs "Turystyczne skarby Małopolski" -głosowanie: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-3/glosowanie  Oddaj głos na Zamek Suski  - 1
  Oddaj głos na Zamek Suski  - 2


  Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej
  ul. Zamkowa 1
  34-200 Sucha Beskidzka

  tel. + 48 33 874 26 05
  fax: + 48 33 874 26 05
  Zobacz nas na: